Jdi na obsah Jdi na menu
 


V současné době se podílím na přípravě našich šesti atletů: Adély Esentierové, Simony Nekolové, Marka Lorenze, Martina Jakubce

 

Adéla Esentierová

adela_praha.jpg

Adéla Esentierová Je již třetím rokem českou reprezentantkou (horské maratony) a reprezentovala Českou republiku již na dvou Mistrovstvích světa a dalších zahraničních závodech. Mezi jeji největší úspěchy patří 9. místo na Mistrovství světa celkově a 5. místo v kat. ve Slovinsku v horském maratonu. Účastnila se i dalších MS jak v horských maratonech, tak také v závodech v běhu se psy a je několikanásobnou mistryni České republiky v dogtrekking/maratonu. Na svém kontě již má obrovskou řadu vítězství v různých typech závodu. Na MČR v silničním maratonu obsadila v Praze 4. místo. Je Mistryní Moravy a Slezska v silniční desítce. Vyhrála spoustu závodu v bězích do vrchů a do schodu run-upu. V Chorvatsku vybojovala výborné 4. místo na těžkém kopcovitém Plitvickém maratonu. Je držitelkou několika traťových rekordů na různých závodech do vrchů i na silnici či terénu.Zúčastnila se Mistrovství světa v horském maratonu ve Švýcarsku/Jungfrau. Adéla je mladá velmi nadějná a perspektivní všestraná běžkyně, kdy i letos v roce 2013 se zúčastní Mistrovství světa v horském maratonu. Výborně běhá také se psy a praktický vyhrává na závodech tohoto typu veškeré akce.

_mg_6461_web.jpg

  

Simona Nekolová

"Ze všeho nejvíc vyčerpává nečinnost"

  p1000619_zmenseno.jpg

Simona Nekolová běhala rekreačně od roku 2011 a pod moje vedení se dostala 1. 4. 2013. Připravuje se na půlmaraton a do budoucna i maraton. Je to dříč a kromě běhání se věnuje cyklistice, silniční i horské. Ráda by si někdy vyzkoušela duathlon. Těšíme se, až vyrazí na závody a ukáže, co v ní je.

 

Marek Lorenz

slapky4_zm.jpg

S Markem jsme zahájili spolupráci v únoru 2013. Zatím jsme v přípavě naběhání kilometrů a Marek se zaměřuje nejen na silniční maratony, ale převážně na dogtrekkingy a chtěl by jako první letošní závod běžet buď Bratislavský maraton nebo Šlapanický dogtrekking MID, který loni ve své kat. vyhrál. Chce si také vyzkoušet odběhnout v kuse i LONG závod na 80 km. Má celkem slušné zkušenosti s tímto sportem a odběhl už hodně dogtrekkingů. Marka jsem si vybral do treninkové skupiny, protože si myslím, že má v sobě schovaný potenciál předevšim pro běhy se psy. To prokázal loni na MS v dogtrekking/maratonu v Beskydech výborným běžeckým časem na 42,195 km trati. Běžecký cíl je zaběhnout long (80 km) za 10 hodin a maraton za 3: 30 hod. 

ja-osek_zmm.jpg

 

Martin Jakubec

  ximg_0166_zm.jpg

Martin Jakubec běžel svůj první maraton v roce 2005, kdy proťal cílovou pásku v čase 5:13, běžel bez přípravy. Potom běhal spíše jako věčný začátečník. Po dlouhé pauze se začal věnovat běhu v srpnu 2011, kdy se zbavil 45 kilo nadváhy. Roku 2012 zaběhl svůj nejlepší maraton za 3:24:30. S Martinem spolupracuji od února 2013 a pod mým vedením se dostává do velice dobré kondice - OR na 10km i na ½ maraton vylepšen. Maraton chce tento rok zaběhnout pod hranici tří hodin, také by rád zaběhl nějaký ultra. Je to svědomitý běžec, který se dokáže zakousnout téměř do všeho a splnit na výtečnou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář